کلاس کاهش وزن

Home | کلاس کاهش وزن
کلاس کاهش وزن

شرکت در کلاس کاهش وزن و چربی سوزی چه کمکی به شما میکند؟

کاهش وزن یکی از مهمترین معضلاتی است که افراد را به باشگاه های بدنسازی هدایت میکند.

ممکن است کلاس های مختلفی را برای کاهش وزن امتحان کرده باشید، کلاس هایی که بر اساس پیشنهاد مربیان و دوستان و حتی بعضا کارمندان باشگاه های ورزشی پیشنهاد میشوند.

اما اکثر این کلاس ها نقاط ضعفی دارند که مانع رسیدن شما به اهدافتان میشوند.

اولین مزیت کلاس کاهش وزن مرکز تندرستی دکتر ورزش این است که در این کلاس همه ی افراد یک هدف مشترک دارند و این شرایط باعث افزایش انگیزه برای نتیجه گیری شما خواهد شد.

مزیت دیگر کلاس  چربی سوزی این است که تمرینات آن به طور ویژه برای چربی سوزی و کاهش وزن طراحی میشوند و این طراحی به شکلی است که هم پیشرفت مورد نظر حاصل شود هم احتمال آسیب دیدگی مشارکت کنندگان به حداقل برسد.

علاوه بر این موارد، یکی از مهمترین مزایای دوره های کاهش وزن و لاغری باشگاه تندرستی دکتر ورزش این است که در این کلاس برنامه های تغذیه اعضا هم توسط تیم تخصصی دکتر ورزش طراحی میشوند تا با به کارگیری تمرینات ورزشی و برنامه غذایی اختصاصی متناسب با هم بتوانید به بهترین شکل ممکن به هدف خود برسید. کلاس های گروهی و اختصاصی کاهش وزن در هر دو سانس آقایان و بانوان مرکز فیتنس دکتر ورزش برگزار میشوند.

برای اطلاع از ساعت دقیق برگزاری کلاس های گروهی میتوانید با محموعه تماس بگیرید یا عنوان کلاس مورد نظر خود را از طریق پیامک به شماره 09394091009 ارسال بفرمایید.