تمرین با مربی خصوصی فیتنس

Home | تمرین با مربی خصوصی فیتنس
تمرین با مربی خصوصی فیتنس

مربی خصوصی فیتنس به فردی گفته می شود که به علوم آناتومی و فیزیو لوژی بدن انسان احاطه دارد، در مورد گروه های عضلانی و فاکتورهای فیتنس و آمادگی جسمانی و نحوه تقویت آنها دانش کافی دارد، نسبت به مبانی علوم تغذیه، آسیب شناسی ورزشی و روانشناسی دارای شناخت نسبی است و توانایی ارزیابی، نیاز سنجی، هدف گذاری، برنامه ریزی، آموزش، پشتیبانی، ایجاد انگیزه و نظارت موثر بر عملکرد مراجعین خود را دارد.

هدف شما از تمرین کردن ممکن است کاهش وزن، عضله سازی، افزایش وزن، بهبود قدرت و استقامت بدن، بهبود عملکرد ورزشی و یا بهبود سلامتی باشد. با هر هدفی که تمرین را شروع کنید ممکن است بخواهید برای اطمینان از نتیجه گیری مطلوب، تسریع در رسیدن به هدف، پیشگیری از آسیب دیدگی و افزایش انگیزه و پایبندی به برنامه های فیتنس و تناسب اندام یک مربی خصوصی فیتنس داشته باشید.

مربی خصوصی فیتنس، یک مربی است که وظیفه دارد علاوه بر برنامه ریزی برای رسیدن شما به فیتنس و حفظ آن، در مسیر رسیدن به این هدف، با نظارت و کنترل کامل شما را همراهی کند. بهترین و علمی ترین برنامه ها، تا به خوبی اجرا نشوند، نمی توانند نتیجه مورد نظر را به همراه داشته باشند.

بنابراین استخدام یک مربی خصوصی فیتنس می تواند تضمینی برای اجرای ایمن و موثر برنامه های تناسب اندام باشد.

دکتر ورزش یکی از معدود مراکزی است که در آن همه مربیان فیتنس دارای تحصیلات آکادمیک مرتبط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بوده و بعد از طی فرایندهای دشوار ارزیابی علمی و اخلاقی، آزمونهای عملی و تئوری و مصاحبه و کارآموزی در این مرکز مشغول به کار شده اند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را در مسیر رسیدن به تندرستی و تناسب اندام مطلوب همراهی کنند.