دکتر سعید مخلصی

Home | دکتر سعید مخلصی

دکتر سعید مخلصی سرمربی مرکز تندرستی دکتر ورزش، فارغ التحصیل مقطع دکتری تخصصی در رشته مدیریت ورزشی در سال 1397 از دانشگاه خوارزمی، با رتبه 8 آزمون ورودی دکتری بوده و مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی خود را در سال 1392 از دانشگاه تهران اخذ نموده اند.

دکتر مخلصی دارای مدرک درجه یک مربیگری بدنسازی و پرورش اندام، بالاترین مدرک مربیگری رسمی در ایران و همچنین مربی عالی بدنساز آکادمی ملی المپیک هستند. علاوه بر این دکتر مخلصی کارگاه ها ودوره های مربی گری دیگری از جمله آمادگی جسمانی، تی آر ایکس، کار بادستگاه، فیزیولوژی تمرینات بدنسازی و … را در فدراسیون ورزش­های همگانی گذرانده­اند و از سال 1398 به عنوان مدرس رسمی انجمن کراس ترینینگ فدراسیون ورزش­های همگانی مشغول به فعالیت بوده اند.

آموزش و هدایت بیش از 500 هنرجو در زمینه­ی تناسب اندام و آمادگی جسمانی در سنین مختلف از جمله نوجوانان، میان سالان، سالمندان و ورزشکاران حرفه ای رشته های مختلف ورزشی به جز پرورش اندام، فعالیت در بیش از 10 مجموعه ی ورزشی در سطح تهران، تالیف کتاب 53 مانع در مسیر کاهش وزن و ترجمه و گردآوری بیش از 500 مقاله و مطلب آموزشی در زمینه فیتنس و تندرستی، از جمله سوابق حرفه ای دکتر سعید مخلصی در زمینه ی فیتنس و بدنسازی از ابتدای فعالیت ایشان در این حوزه بوده است.

Socials