آشنایی با دکتر ورزش

به دکتر ورزش خوش آمدید

در این بخش سایت به طور خلاصه با ویژگی های دکتر ورزش آشنا خواهید شد.

مساحت و بخش های متنوع

مرکز فیتنس و تندرستی دکتر ورزش به مساحت 600 متر مربع در طبقه سوم مرکز جامع سلامت نگین آزادی واقع شده است. مجموعه شامل یک سالن بدنسازی با مساحت تقریبا 200 متر مربع، یک سالن تمرینات گروهی و توتال فیتنس با مساحت تقریبا 150 متر ربع و یک سالن 70 متری با امکان برگزاری تمرینات رزمی، تمرینات یوگا و انواع تمرینات با وزن بدن است. یکی از مزایای باشگاه دکتر ورزش این است که در اینجا میتوانید فضای کافی برای انجام تمرینات عملکردی و کاربردی و تمریناتی که به فضای کافی نیاز دارند را انجام دهید و نیاز نیست برای انجام یک تمرین شکم به سختی در لابه لای دستگاه ها فضایی خالی پیدا کنید.

نور طبیعی و جریان هوای آزاد

برخلاف بسیاری از باشگاه های ورزشی که معمولا در طبقات منفی یا اصطلاحاً زیرزمین بنا میشوند، دکتر ورزش در طبقه سوم مرکز جامع سلامت نگین آزادی تاسیس شده است. تمام سالن های مجموعه پنجره دارند و وجود نور طبیعی در روز، امکان گردش هوای تازه و چشم انداز خیابان آزادی انرژی و روحیه شما برای تمرین را دو چندان میکنند.

تیم فنی متخصص و برنامه ریزی دانش محور

تمام مربیان دکتر ورزش تحصیلات آکادمیک ورزشی دارند و امور مربیگری و برنامه ریزی تمرینات به صورت تیمی و با رویکرد کراس ترینینگ انجام میشوند. بنابراین در دکتر ورزش از اظهار نظرها و برنامه ریزی های سلیقه ای خبری نیست و برنامه ریزی ها به صورت متمرکز و مبتنی بر اصول علمی فیتنس و تناسب اندام انجام میشوند.

مشتری مداری، اخلاق محوری و جو صمیمی

در مرکز فیتنس و تندرستی دکتر ورزش مهمترین اصل رضایت قلبی ورزشکاران و مشتریان است. همچنین محیط آرام و صمیمی مجموعه یکی از ویژگی های منحصر به فرد دکتر ورزش به شمار میرود که ورزشکاران حاضر در مجموعه آن را به خوبی لمس کرده اند. دکتر ورزش یک خانواده صمیمی است که در فرهنگ این خانواده صمیمیت و دوستی توام با احترام محوریت دارد.

دستگاه ها و رویکرد سلامت محور

در مرکز فیتنس دکتر ورزش دستگاه ها و تجهیزات استاندارد و متنوعی برای بهبود همه جانبه فیتنس و تناسب جسمانی وجود دارد. اما با توجه به رویکرد سلامت محور دکتر ورزش و عدم پذیرش قهرمانان پرورش اندام در مجموعه، برخی دستگاه های غیر عملکردی پرورش اندام که پتانسیل ایجاد آسیب دارند، در این مجموعه وجود ندارد و در عوض دستگاه های پرکاربردتر برای تقویت همه جانبه عضلات بدن جایگزین دستگاه های آسیب زا شده اند. همچنین در دکتر ورزش مصرف، تجویز و ترویج هر نوع دوپینگ و مواد نیروزا اکیداً ممنوع بوده و هیچ یک از مربیان و ورزشکاران مجموعه مواد نیروزا مصرف نمیکنند.

رختکن و سرویس

برخورداری از رختکن استاندارد دارای 90 کمد مغناطیسی با کمدهایی به ارتفاع بیش از یک متر و فضای کافی برای آویز لباس و گذاشتن وسایل یکی دیگر از ویژگی های دکتر ورزش به شمار میرود. همچنین مجموعه دارای سرویس های بهداشتی استاندارد شامل 2 سرویس ایرانی، 1 سرویس فرنگی و 5 کابین دوش است.

رختکن دکتر ورزش

سیستم تهویه

دکتر ورزش دارای سیستم تهویه ی مجهز به دستگاه اکسیژن ساز است. گردش دائمی هوا و ورود هوای پاک به ویژه در روزهای آلوده تهران به شما این اطمینان را میدهد که بدون نگرانی از آلودگی هوا در هوایی تمیز و سالم ورزش کنید. در ورودی مجموعه میتوانید میزان غلضت آلاینده ها را در دستگاه آلودگی سنج مجموعه مشاهده کنید و از پاکیزگی هوا اطمینان پیدا کنید.

دسترسی آسان و پارکینگ

فاصله نزدیک مجموعه با ایستگاه های مترو و اتوبوس تندرو به ورزشکاران اجازه میدهد به راحتی به مجموعه دسترسی داشته باشند. همچنین وجود پارکینگ در ساختمان مجموعه باعث شده است تا بدون نگرانی برای جای پارک بتوانید با اتومبیل شخصی به دکتر ورزش بیایید.

89%
ورزش سالمندان 50 نفر در ماه
67%
توتال فیتنس آقایان 3 کلاس در هفته
72%
بسته های نا محدود سه ماهه تا یک ساله فقط 30 ثبت نام در ماه
69%
توتال فیتنس بانوان 3 کلاس در هفته
71%
بسته های نامحدود بانوان فقط 15 ثبت نام در ماه