آشنایی با دکتر ورزش

به دکتر ورزش خوش آمدید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم علمی ورزش کنید، از ورزش کردن لذت ببرید، شاد و پر انرژی شوید و بدنی سالم، قوی و زیبا داشته باشید.

دکتر ورزش رو بشناسید

تیم فنی دکتر ورزش که از متخصصان علوم ورزشی و مربیان دوره دیده و مجرب تشکیل شده اند، به شما کمک میکنند با رویکردی علمی و سلامت محور و با در نظر گرفتن تمام شرایط فردی، به دور از هر گونه آسیب دیدگی به اهداف ورزشی خود دست یابید و علاوه بر رسیدن به تناسب اندام بتوانید فاکتورهای آمادگی جسمانی و سلامتی خود را بهبود دهید.

ما معتقدیم ورزش کردن در باشگاه بدنسازی صرفا مختص قشر خاصی از جوانان ورزیده و قهرمانان و بدنسازان حرفه ­ای نیست و تمام افراد جامعه در سنین مختلف و با شرایط بدنی گوناگون باید به طور منظم و اصولی ورزش کنند تا از مزایای متعدد ورزش بهره مند شوند و از مضرات بی تحرکی حاصل از زندگی مدرن شهری از جمله انواع بیماری­ های مزمن و عارضه ­های عضلانی اسکلتی ناشی از پشت میزنشینی جلوگیری کنند.شعار اصلی دکتر ورزش، علمی ورزش کردن است و توصیه ها و آموزش های مربیان در راستای علوم روز ورزشی ارائه می شوند.

مربیان ما همواره خود را در برابر سلامت ذهن و جسم مراجعین متعهد و مسئول می­دانند و ما تلاش می­کنیم شرایط گوناگون سخت افزاری و نرم افزاری مرکز تندرستی و تناسب اندام دکتر ورزش را در این جهت فراهم سازیم. در همین راستا تیم دکتر ورزش همواره مشتاقانه آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما است تا بتوانیم خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم. به دکتر ورزش خوش آمدید. علمی ورزش کنید.